nemokami statymai internete

Nemokami statymai

Kiekvienas žmogus dažnai pagalvoja apie apie akcijas, nuolaidas ar galimybę kažką laimėti, o gal tiesiog gauti nemokamai. Nemokami statymai ne išimtis. Lažybos internetu nemokamai yra realus dalykas, tereikia pasidomėti, kokias sąlygas jo panaudojimui sudaro įvairios lažybų bendrovės. Svarbiausia prieš pildydami pirmąsias lažybų korteles, susipažinkite, kokie yra statymų patarimai.

❓Ar lažybos internetu gali būti nemokamos?

✓ Taip. Lažybų bendrovės siūlo įvairiausias premijas, už kurias galite atlikti statymus. Asmeninių pinigų panaudoti tokiu atveju nereikia arba reikia minimaliai.

❓Ar lažybų bendrovėse egzistuoja premijos be depozito?

✓ Taip. Kai kurios įmonės naujiems klientams suteikia registracijos premiją net neatlikus jokio pradinio įnašo.

❓Kas yra pirmojo papildymo premijos?

Tai tokie bonusai, kuriuos gauti išties paprasta. Tereikia prisiregistruoti ir savo lažybų sąskaitą papildyti tam tikra suma. Tada iš lažybų bendrovės gausite 100% jūsų papildytos sumos.

❓Ar papildymo premijas gali gauti ir esami lažybų bendrovių vartotojai?

✓ Taip. Kai kurios bendrovės seniems klientams siūlo laimės valandas, kasdien ar kas savaitę kintančias akcijas, kai galima papildyti sąskaitą ir už tai gauti tam tikrą bonusą iš bendrovės sąskaitos.

❓Kas yra premijos peržaidimas?

Peržaidimas – tai tam tikrų sąlygų įgyvendinimas, kurias atlikus galėsite išgryninti gautas premijas. Kartais užtenka atlikti kelis statymus ir premija jau jūsų rankose, bet pasitaiko ir tokių atvejų, kai norint gauti premiją, turite atlikti kelis kombinuotus statymus su tam tikru konkrečius koeficientu ir pan. Prieš siekdami premijų, perskaitykite visas jų peržaidimo sąlygas.

Lažybos internetu nemokamai naujiems klientams

Įvairios bendrovės, norėdamos prisivilioti naujų klientų, prigalvoja įvairiausių akcijų kurios sudomina žmones. Pakalbėsime apie tris pagrindinius bonusus, kuriuos sutiksite dažniausiai:

  • Bonusai be sąskaitos papildymo;
  • Premijos už sąskaitos papildymą;
  • Bonusai, išreiškiami nuolaidomis.

Lažybų bonusai be depozito

Pradėkime nuo naujo kliento registracijos bonusų. Šias akcijas siūlo mažuma lažybų bendrovių, bet apžvelgti reikia ir jas.

Jeigu norite gauti šio tipo premiją, jums tereikia užsiregistruoti norimoje bendrovėje, aktyvuoti savo paskyrą ir iškart į savo sąskaitą gausite tam tikrą sumą, kurią galėsite išleisti statymams. Svarbu atidžiai išnagrinėti akcijos panaudojimo taisykles. Kai kurios bendrovės leidžia labai lengvai išsigryninti suteiktą premiją, kitose tenka nemažai peržaisti kol galiausiai pavyksta gauti realius laimėjimų pinigus į savo asmeninę sąskaitą.

Žirgų lenktynės - lažybos internetu nemokamai

Įsidėmėkite tokį dalyką: norėdami gauti šią premiją, turite suvesti visus tikrus savo asmeninius duomenis ir sulaukti bendrovės darbuotojų patvirtinimo. Dėl pinigų plovimo prevencijos, laimėjimus gali gauti tik tikri (ne fake’iniai) asmenys ir tik į tą banko sąskaitą, kurios duomenys sutampa su sąskaitos bendrovėje duomenimis.

Pirmojo papildymo bonusai

Tai yra dažniausiai naudojama akcijų sistema. Šiuo atveju tereikia prisiregistruoti, aktyvuoti savo paskyrą ir padaryti pirmąjį įnašą. Atlikus šiuos veiksmus, bendrovė jums pervers 100% jūsų įnašo sumos. Kiekviena įmonė nustato maksimalų tokios premijos dydį, pvz.: 100 eurų, 350 eurų ar net 500 eurų. 

Kokių kabliukų galima rasti čia? Ogi, premijas labai dažnai tenka peržaisti. Kartais užtenka atlikti kokius penkis paprastus statymus su koeficientu didesniu nei 1,75. Tokie peržaidimai lengviausiai įgyvendinami. Kitais atvejais gali tekti rizikuoti darant kombinuotus statymus iš kokių trijų įvykių su koeficientais didesniais nei 2. Velgi, turite gerai išanalizuoti akcijos pritaikymo sąlygos ir suvokti, ar premijos išgryninimas apskritai įmanomas.

Bonusai, išreiškiami nuolaidomis

Tikriausiai galvojate, kas tai  per dalykas? Kai kurios lošimo bendrovės vietoj konkrečios sumos pinigų pervedimo į jūsų sąskaitą, suteikia jums pinigų, kuriais galite padengti dalį savo atliekamų statymų. Pavyzdžiui, gaunate 50 eurų. Jais galėsite padengti iki 99% statymo sumos. Atliekate statymą už 10 eurų, 9,99 euro panaudojate iš pinigų, kuriuos suteikė bendrovė, likusį 1 ct statote iš savo sąskaitos. Pats statymas išlieka 10 eurų vertės.

50 procentų nuolaida

Dabar pakalbėkime apie šios akcijos niuansus. Turite atminti vieną pagrindinį dalyką – laimėjimo atveju atgausite tik tą dalį laimėjimo, kuri lieka numinusavus nuolaidos sumą. Pvz.: atlikote 10 eurų statymą (9,99 euro nuolaida + 1 ct jūsų asmeniniai pinigai). Laimėjote 15 eurų. Išgryninti galėsite tik dalį šios sumos (15 eurų – 9,99 euro = 5,01 euro). 

Kai kurios bendrovės nuolaidą panaudoti leidžia tik atliekant konkrečius jų numatytus statymus. Tai gali būti prastų koeficientų statymai, arba kaip tik priešingai – milžiniškų koeficientų, su labai mažais laimėjimo šansais. Kartais statymus su nuolaida leidžia atlikti tik už konkrečią sporto šaką ar lygą. Be to, tokias nuolaidas bendrovės dažniausiai suteikia už tam tikrą sąskaitos papildymą, be depozito jų tikriausiai negausite. Taigi prieš naudodami nuolaidą, perskaitykite visas jos suteikimo sąlygas.

Nemokami statymai esamiems klientams

Jeigu į savo mėgstamą bendrovę prisiregistravote jau seniau, jums nebegalioja jokios registracijos nuolaidos. Tikriausiai galvojate, kokia neteisybė, kai lepinami tik nauji klientai. Nepamirškite, kad visa tai yra marketingas ir be akcijų naujų klientų prisivilioti tikrai sunku.

Specialus pasiūlymas - nemokami statymai

Yra bendrovių, kurios vertina ir senus klientus. Yra keli būdai, kaip juos galima pagerbti ir skatinti atlikti statymus būtent ten:

  • Kintamos akcijos;
  • Laimės valandos;
  • VIP sistema;
  • Premijos už pralaimėjimus.

Kintamos akcijos

Jeigu norite pasinaudoti kintamomis akcijomis, jums teks kiekvieną dieną ar bent jau savaitę patikrinti norimos lažybų bendrovės akcijų skiltį oficialiame jų puslapyje. Kai kurios akcijos suteikiamos tik savaitgaliais, kitos – konkrečiomis savaitės dienomis, trečios pvz.: tik vienos savaitės trukmės ir pasibaigus laikui, atsiranda kažkokios naujos premijos. Informaciją teks sekti visą laiką.

Laimės valandos

Laimės valandas tikriausiai galima palyginti su dienos pietumis. Juos gausite tik tam tikromis konkrečios maitinimo įstaigos nustatytomis valandomis. Ir pietų pasiūlymai dažniausiai bus viliojantys. Tas pats ir laimės valandos lažybų bendrovėse. Tos įmonės, kurios siūlo laimės valandas, pasirenka tokį laiko tarpą, kai lankose arba mažiausiai, arba daugiausiai klientų. Kai norima išlyginti srautus, tada laimės valandos vyksta darbo metu; jeigu norima pritraukti kuo daugiau klientų per poilsio laiką, laimės valandas daro vakarais nuo kokios 18 ar 20 valandos. 

Laimės valandų dalyviams siūlomos įvairios akcijos: tai gali būti papildymo akcija, kai bendrovė prideda tam tikrą sumą iš savęs; arba nuolaidos konkretiems statymas. Vėlgi reiktų išnagrinėti pasiūlymus konkrečiame oficialiame lažybų bendrovės puslapyje.

VIP sistema

Kas yra VIP sistema, tikriausiai aiškinti net nereikia. Seni ir ištikimi klientai tam tikrose įmonėse gauna privilegijų. Pvz.: už tam tikrą išleistą pinigų sumą jiems suteikiami nemokami statymai, papildomos dovanos po depozito arba didesnis rakeback.

Premijos už pralaimėjimus

Ši premija naudingiausia tiems, kam pastoviai nesiseka. Vėlgi pavyzdys – jūs atliekate 20 statymų ir visus juos pralaimite. Po šio įvykio įmonė jums išmoka tam tikrą procentą nuo kiekvieno iš šių statymų sumos. Vis šioks toks pliusas. Aišku, būtina perskaityti sąlygas, kurių laikantis gausite šią premiją. Tai gali būti tik paprasti ar kombinuoti statymai, tik tam tikro dydžio koeficientai ir pan.

Nemokami statymai – apibendrinimas

Aptarėme didžiąją dalį lošimo bendrovių siūlomų bonusų. Tikimės, kad padėjome jums suprasti, kokia gali būti nemokamų statymų kaina, kokias premijų išgryninimo ar peržaidimo sąlygas sudaro lošimo bendrovės ir pan. Bet kokiu atveju, tikriausiai supratote, kad nemokami statymai tikrai egzistuoja – tereikia pasirinkti tai, kas jums labiausiai priimtina ir ką tikrai sugebėsite peržaisti. Nors Lietuvoje lošimo skatinimas ir tokie bonusai uždrausti, bet užsienio bendrovėse nemokamų lažybų pasiūlymų rasite tikrai nemažai.