Lenktyninis bolidas trasoje

F1 tiesiogiai internete

FIA Formulės Vienas Pasaulio Čempionatas arba dar kitaip vadinama Formulė 1 – brangiausia sporto šaka pasaulyje, kurios istorija prasidėjo dar 1950-taisais metais. Į ne vieną dešimtmetį gyvuojančias lenktynes atvyksta daugelis šio sporto atstovų, kurie visuomenę džiugina ne tik savo pasiekimais, bet ir naujutėliais bolidais. Milžiniško kiekio žiūrovų susilaukiančios varžybos džiugina ir tuo, kad norintiesiems jas stebėti – nebūtina vykti į pačias rungtynes. Kur, kada ir kaip stebėti F1 tiesiogiai internete – skaitykite toliau.

Automobilis trasoje šalia žalios zonos

Be F1 tiesiogiai internete dar galite stebėti futbolo bei krepšinio varžybas.

F1 tiesiogiai

Pati pirmoji šių lenktynių transliacija įvyko 1937-taisiais metais, na o šiandieną F1 transliacija yra pasiekiama beveik visose pasaulio šalyse. Milijonus žiūrovių pritraukianti sporto karalienė, gali pasigirti ne vienu būdu, kur ir kaip sekti šias varžybas.

Liūdina tai, kad Lietuvos televizija šių varžybų netransliuoja, tačiau džiugina tai, kad Formulė 1 transliacija internetu – itin puiki alternatyva. Vienas iš tokių pasirinkimų – lažybų platformos. „Bet365“– populiariausia tokių lažybų platforma, kurios metu ne tik galėsite stebėti lenktynes, bet ir lažintis. Lažintis, kaip seksis jūsų mėgiamiausiam lenktynininkui ir galbūt pavyks net papildyti kišenes piniginiais vienetais.

Šiek tiek panaršius internete ir paieškojus kitų alternatyvų, akivaizdu, kad „Olybet“ – ne ką mažiau populiarus variantas nei „Bet365“.  Stebėdami F1 internete per „Olybet“ lažybų platformą, jūs taip pat galėsite lažintis. O geriausia tai, kad šios lažybų platformos transliacijos, kaip teigia patys šią platformą pasirinkę vartotojai, yra itin aukštos kokybės, nepriekaištinga.

Lenktynininkas kelyje - Formulė 1 F1 transliacija internetu

Tiems, kurie nori būti visų lenktynių įvykių sūkuryje ir tiems, kurie gyvena užsienyje, pasitarnaus „Fox Sports“. Na, o jei neturite „Fox“ kaip mokamos televizijos paketo, geriausias pasirinkimas yra „Kayo Sports“ transliacijos. Atkreipiame dėmesį, kad „Kayo“ siūlo nemokamą dviejų savaičių bandomąjį laikotarpį! Po to paketas „Kayo Sports Basic“ kainuos 25 USD. Be to, galėsite transliuoti net per du įrenginius vienu metu. Na, o „Kayo Sports Premium“ teikia net tris vienu metu vykstančius srautus už 35 USD per mėnesį.

Formulė 1 transliacija internetu

Neabejotinai puikiu jūsų pasirinkimu gali tapti ir „F1 TV“ kanalas internete. Tik 2021-maisias metais automobilių sporto gerbėjams suteikta galimybė naudotis šiuo internetiniu kanalu, patraukli tuo, kad čia pateikiama visa išsami inforamcija apie lenktynes, treniruotes. Išskirtinis „F-1“ turinys čia pasiekiamas itin daugelio šalių, o pačios transliacijos tik „Full HD“ raiška! Pačiai FIA priklausanti paslauga rūpinasi ir užtikrina, kad kiekviena Formulė 1 transliacija internetu praeitų be jokių nesklandumų. Inovatyvumu pasižyminti „F1 TV“ savo žiūrovams suteikia galimybę (ko nebuvo galima anksčiau!) sustabdyti bei atsukti vaizdą tiesioginės transliacijos metu.

Šis televizijos kanalas internete taip pat siūlo rinktis „F1 TV Pro“ abonimento paketą, kuris suteiks prieigą net prie vairuotojo borto kameros bei komandos radijo. „F1 TV Pro“ transliuoja tiesiogines „F-1“ varžybas net šešiomis kalbomis ir 85-kiose skirtingose šalyse. Dar viena išskirtinė galimybė – tikrinti ne tik telemetriją realiuoju laiku, bet ir vairuotojo padangų naudojimą lenktynių metu. Įdomu, ar kuri kita „F-1“ lenktynių transliuotoja turi tokius unikalius pasiūlymus savo klientams?

Du lenktynininkai rungtyniauja - F1 Formulė 1 tiesiogiai internete

F1 internete – kas geriau „ F1 TV PRO” ar „ F-1″?

Pagrindinis skirtumas tarp „F1 TV Pro“ ir „F-1“ abonimentų yra tas, kad pastaroji yra daug pigesnė. Be to, į jį neįeina tiesioginė transliacija – vietoje to siūlomi pakartojimai ir svarbiausi įvykiai. Kaina taip pat skiriasi: JAV „F1 TV Pro“ šiuo metu metinė prenumerata kainuoja 79 USD, o „F-1“ kaina yra 26,99 USD per metus. Jei nesate tikri, ar jums patiks ir būtent čia norite stebėti F1 internete, tuomet galite išbandyti tai nemokamai, pasirinkus „F1 TV Pro“ bandomąją versiją. Tiesa, ši galimybė suteikiama ne visose šalyse, todėl prieš tai – pasitikrinkite.

Naudotis šia internetine platforma ypač paprasta. Užeikite į internetinę svetainę (https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html#en-LT), pasirinkite tinkamą regioną ir prisiregistruokite arba pasinaudokite nemokamu bandomuoju laikotarpiu. Tai galite padaryti naudojantis „Apple“, „Android“ ir „Amazon Fire App“ platformomis arba asmeniniame kompiuteryje per visas pagrindines žiniatinklio naršykles.

Gera žinia tiems automobilių sporto mėgėjams, kurie yra pasiilgę tradicinio jausmo sėdėti ant sofos ir stebėti, kaip svyla automobilių gumos lenktynėse. Jūs turit galimybę transliuoti „F-1“srautus iš naršyklės, naudodami „Apple Airplay“ arba „Google Chromecast“ dideliame televizoriaus ekrane.

Raudonas lenktyninis automobilis - Formulė 1 F1 tiesiogiai internete

Tad kviečiame atsipalaiduoti ir mėgautis aukščiausio lygio sporto varžybomis pasaulyje.