Dakaro ralis

Dakaras gyvai. Kur stebėti Dakaro ralį?

Visi žinome, ar bent jau esame girdėję, kas yra Dakaras, Dakaro ralis. Taip, Dakaras – tai kasmetinės ralio rungtynės, kurios pasižymi tuo, kad jose nėra kelio. Dakaro ralis pritraukia tūkstančius dalyvių ir šio sporto fanatikų tuo, kad ralyje gali dalyvauti ne tik profesionalūs lenktynininkai, bet ir savanoriai entuziastai. Šis Dakaro ralio nuotykis tęsiasi nuo 1977-jų metų, kuomet Thierry Sabine‘as pasiklydo savo motociklus Libijos dykumoje per Abidžano ir Nicos ralį. Ir štai šis, vieniems siaubą kelianti gyvenimo patirtis, kitiems kraują kaitinantis išbandymas šiandieną yra Dakaro ralis pradžia. Tiesa, jame sudalyvauti išdrįsta ne visi, bet anapus televizoriaus ekranų sulaukiama tūkstantinės šio ralio gerbėjų minios, todėl ir aptarsime, ką reikia daryti norint stebėti Dakaras gyvai.

dakaras rezultatai gyvai live

Dakaras gyvai

Kiekvienais metais Dakaro ralyje dirba daugybė žmonių. Visi jie atsakingi už tam tikras pareigas, kurie turi užtikrinti, pavyzdžiui, kad visi geriausi ralio epizodai pasiektų žiūrovus, o informacijos tikslumas būtų šimtaprocentinis.

Taigi, darbuojantis ne vienai kamerai ten, Dakaras gyvai yra užtikrinamas Lietuvoje žiūrintiems per „BTV“ televizijos kanalą. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių stebėti Dakaro ralis gyvai negalite, tuomet tai galite padaryti per „Go3“ platformą internete, kurioje rasite visus lietuviškus televizijos kanalus. Taipogi, galimybę stebėti Dakaro ralį jums suteikia ir lažybų bendrovės.

Dakaras live transliuojamas daugelyje Pasaulio šalių. Ir niekada negali nuspėti, kuriame Pasaulio kampelyje galite būti, kai prasidės Dakaras. Tuomet, žinoma, jus gali pradėti kamuoti klausimas, kur gi stebėti Dakaras gyvai? Kad šis klausimas netaptų jums nereikalingu skausmu, pristatome kurioje šalyje, kuris televizijos kanalas transliuos Dakaras live: USA – „NBC Sports“ ir „Sling TV“, EU – „Eurospport“, France – „France TV“ (prieiga nemokama), Australia – „SBS“ (prieiga nemokama), Germany – „ZDF“, Africa – „SuperSport“, Middle East / North Africa – „BeIN Sports“, Latin America – „Fox Sports“, Germany, Hungary, Belgium, the Netherlands – „RTL“.

dakaras tiesiogiai online

Dakaras online

Žinoma, viršuje paminėti ir aptarti Dakaro ralio stebėjimo būdai yra ne vieninteliai. Technologijų amžiuje, pastarosios taip pat nėra pamirštamos ir puikiai pritaikomos prie šiandieninių vartotojų poreikių. Jei esate vienas iš tų, kurie mieliau linkę stebėti Dakaras online, tuomet gerai įsiskaitykite, ką turite daryti. Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus šį būdą, Dakaras tiesiogiai pasiekiamas visame pasaulyje.

Kad tai padarytumėte, jums reikia geros VPN paslaugos, kuri padeda jums pakeisti IP vietą iš jūsų šalies ir lengvai pasiekti Dakaro ralį bet kur. Tiesa, egzistuoja ne viena VPN paslauga, tačiau, tikime, kad geriausia ir reikalingiausia paslauga šiuo atveju yra ta, kuri suteikia greitą ryšį tam, kad galėtumėte lengvai transliuoti sporto renginius ir vaizdo turinį internetu Full HD formatu. Tokį rezultatą pasieksite, jei naudosite rekomenduotiną „ExpressVPN“ prenumeratos paslaugą. „ExpressVPN“ – pirmasis pasirinkimas, kai kalba pasisuka apie ryšio greitį. Žinoma, pasirinkimas jūsų, todėl dar galite pasvarstyti ir apie kitus VPN tokius kaip „NordVPN“ bei „PureVPN“.

Na, o dabar paaiškinsime žingsnį po žingsnio, ką reikia daryti, kad Dakaras gyvai pasiektų ir jųsų išmanųjį įrenginį.
Pirmiausia jums reikia apsilankyti „ExpressVPN“ internetinėje svetainėje ir užsiprenumeruoti geriausią jums tinkantį paketą. Tuomet įveskite savo elektroninį paštą, pasirinkite mokėjimo parinktį ir įveskite prašomus duomenis.

dakaro ralis rezultatai gyvai

Kai užsiprenumeruosite paketą, tuomet jūs turėsite atsisiųsti jų programas į pageidaujamą įrenginį (jie palaiko beveik visus išmaniuosius įrenginius). Įdiegus prisijunkite, naudodami vartotojo vardą bei slaptažodį. Jau turėtumėte būti sėkmingai prisijungę prie „ExpresVPN“, taigi dabar pasirinkite bet kurios šalies serverį vietovių sąraše ir spauskite prisijungimo mygtuką. Keliaukite į TV transliuotojo svetainę ir mėgaukitės tiesiogine 2023-jų metu Dakaro ralio transliacija.

Dakaro rezultatai

Ne visi ir ne visada gali stebėti Dakaro ralį gyvai. Tokiais atvejais į pagalbą pasitelkiami įvairūs internetiniai portalai, kuriuose skelbiami Dakaro rezultatai gyvai. Kad ši informacija pasiektų kiekvieną šalį, reikia dėkoti kiekvienos šalies žurnalistams, nes būtent jie ir atlieką šį darbą.

Surinkę naujausią informaciją, jie perduoda, kokie yra Dakaro rezultatai savo šalims, o mes juos galime matyti įvairiuose internetiniuose puslapiuose. Vieni tokių populiariausių šaltinių yra „15min”, „Delfi“. Čia nuolatos pateikiam interviu, Dakaro ralio apžvalga bei kiti reportažai.

Dakaras rezultatai taip pat skelbiam ir oficialiajame Dakaro ralio internetiniame puslapyje www.dakar.com. Čia Dakaras rezultatai gyvai skelbiami tikslūs ir patys naujausi. Pati internetinė svetainė yra patogi naviguoti, joje nerasite nereikalingos ar ne su Dakaru susijusios informacijos. Tai viena geriausių ir patikimiausių platformų, kurioje verta sekti ne tik dabartines naujienas apie Dakaro ralį, bet ir apie ateinantį kitų metų sezoną. Šis puslapis itin gausus pikantiškiausių vaizdų ir nuotraukų iš pačio ralio lenktynių, tad paganyti akis į šiuos vaizdus ir bent keletui akimirkų nusikelti į patį Dakarą prasiblaškyti – tikrai verta.

Lenktynės smėlynuose

Kitas Dakaro ralis sezonas ne už kalnų, todėl jau dabar kviečiame pasirūpinti, kada ir kur stebėsite šias rungtynes. Nuo 2023-jų sausio 1 ir 15 dienos vyksiantis Dakaras, jus nustebins savo maršrutu, kuris nuves pilotus nuo Raudonosios jūros paplūdimių iki Arabijos įlankos smėlio Damame.