Žaidėjas laiko kamuolį ir sėdi ant raudonų kėdžių

Krepšinis tiesiogiai internetu

Vos tik išgirdus žodį krepšinis nė nereikia spėlioti, apie ką pagalvojame pirmiausiai. Net neabejoju, kad skanduotė „Pirmyn žaliai balti! Pirmyn žaliai balti!“ skamba mūsų galvose prisiminus vieną mylimiausių ir populiariausių Lietuvos krepšinio komandų – „Žalgirį“. Na, o žvilgsnį nukreipus į plačiuosius pasaulio vandenynus, akyse šmėkšteli LeBronas Jamesas – populiariausia pasaulinio lygio krepšinio žvaigždė. Tai, kad krepšinis susilaukia itin didelio populiarumo visame pasaulyje neįmanoma paneigti. Bet ar visi jo entuziastai yra susipažinę su krepšinis tiesiogiai internetu? Galite perskaityti ir kur stebėti futbolą internetu.

Du žaidėjai kovoja dėl kamuolio

Krepšinis tiesiogiai internetu šiandien

Milijonams žmonių dievinant krepšinį visame pasaulyje, krepšinis gyvai online vis labiau tampa aktuali tema jo mėgėjams. Bet prieš tai labai svarbu nepamiršti ir krepšinio istorijos, kuri ne ką įdomesnė nei krepšinio transliacijos tiesiogiai internetu. 

Krepšinio istorija prasidėjo 1891-ųjų metų žiemą Springfyldo koledže. Įvairūs moksliniai šaltiniai teigia, kad šiame koledže dirbantys vadovai niekaip negalėjo rasti tinkamos veiklos, kaip užimti studentus žiemos metu, kad šie neprarastų fizinės formos. Ilgai negalėdami rasti išeities, jie kreipėsi į koledžo kūno kultūros mokytoją Jamesą Naismithą, jog pastarasis jiems pagelbėtų ieškant efektyvaus sprendimo. Koledžo vadovai atkreipė dėmesį ir į tai, kad ši veikla turi vykti pastato viduje. O pačio kontakto būtų kiek įmanoma mažiau, kad studentai nepatirtų jokių fizinių traumų,. Taip yra dėl to, nes traumos būtų sutrukdžiusios sėkmingai dalyvauti vasaros sporto šakų sezone.

Ilgai nesvarsčius ir leidžiant laiką salėje, Jameso akys užklydo už tuščio krepšio, pastatyto viename iš sporto salės kampų. Tai ir buvo krepšinio kaip sporto šakos formavimosi atspirties taškas. Treneris įmetė kamuolį į ten stovintį krepšinį ir jau po kelių dienų šis krepšys buvo iškeltas į dešimt (3.05 m) pėdų aukštį.

Dvi merginos žaidžia krepšinį

Žavinga ar ne? Vienas atsitiktinis Jameso Naismitho žvilgsnis ir įmestas kamuolys – epizodas, minimas iki šių dienų kaip vienas įspūdingiausių komandinio žaidimo atsiradimo istorijos pradžia. Štai taip į krepšį yra mėtoma ir iki šiol, o krepšinis tiesiogiai šiandien – geriausias būdas stebėti krepšinio varžybas tiems, kurie to negali padaryti nuvykus į sporto arenas gyvai. 

Basketnews.lt – podkastas, kuris suteikia galimybę ne tik sužinoti ateinančių krepšinio varžybų tvarkaraštį, bet ir stebėti krepšinio transliacijas gyvai. Tai neatsiejama Lietuvos krepšinio dalis, kuriai rūpi, kaip tinkamai pateikti naujausias krepšinio naujienas bei transliacijas. Rūpindamasis savo klientais, šiame tinklalapyje galima stebėti „NBA“, „LKL“, „Eurocup“, „FIBA“ čempionų lyga bei „Eurobasket“ atranka lygas. Tikriausiai svarstote, o kodėl nepaminėta „Eurolyga“? Jūsų smalsumui ir džiaugsmui – „Eurolygos“ rungtynės tiesiogiai čia įmanoma stebėti taip pat! 

Krepšinis gyvai online

Krepšinis tiesiogiai internetu šiandien pasiekiamas praleidus vos kelias minutes internetinės naršyklės paieškoje suvedus kelis pagrindinius raktažodžius tokius kaip krepšinis tiesiogiai šiandien, krepšinio transliacijos tiesiogiai internetu ar krepšinis gyvai online. 

Pamiklinus šiek tiek pirštus savo kompiuterio ar bet kurio kito išmaniojo įrenginio ekrane jūs išvysite ne tik prieš tai minėtą tinklalapį Basketnews.lt, bet taip pat galėsite pasirinkti stebėti krepšinio varžybas ir per sport24.lt, ir per YouTube.com internetinį kanalą, ir per delfi tv ar per thesport.lt – visos online transliacijos pagal sporto šaką. 

Kamuolys žaidėjo rankoje - krepšinis Eurolygos rungtynės tiesiogiai internetu

Krepšinis tiesiogiai internetu – vienas smagiausių laisvalaikio užsiėmimų visame pasaulyje. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti šios sporto šakos transliuotoją, nes jau ko ko, bet netikėtų staigmenų tiesioginės transliacijos metu nenorime nė vienas iš mūsų. Kiekvienas iš mūsų esame skirtingi ir teikiame prioritetus skirtingiems aspektams, todėl išskirti vieną geriausią prieš tai paminėtų krepšinis tiesiogiai internetu transliuotojų negalima. Tai galite padaryti tik jūs patys, atkreipdami dėmesį į savo poreikius. 

Kiti krepšinis gyvai online transliuotojai

Komandinę sporto šaką krepšinį seka didžioji dalis pasaulio gyventojų. Žmonės domisi ir seka naujienas apie „LKL“, „NBA“, „Eurolygos“ ir kitų itin populiarių krepšinio lygų kovas. 

Nenuginčijama ir tai, jog „NBA“ yra populiariausia krepšinio lyga visame pasaulyje, todėl „NBA“ online live – ne kalnus nuversti reikalaujantis darbas. Tačiau tai ne vienintelė krepšinio lyga, nusipelniusi vietos įvairių transliuotojų gretose. Eurolygos rungtynės tiesiogiai kaip ir „NBA“ yra pasiekiamos 1XBET lažybų bendrovės platformoje. Joje rasite daugelio rungtynių transliacijas. 

Nereikėtų pamiršti ir televizijos. Svarbu paminėti, kad nusprendus rungtynes stebėti per televiziją gali reikėti susimokėti už televizijos transliacijų paketą, o lažybų bendrovėse – užteks atlikti minimalų mokestį.

Metimas į krepšį - krepšinis krepšinio transliacijos tiesiogiai internetu

Go3.lt – dar vienas nenusileidžiantis prieš tai išvardintiems transliuotojams būdas stebėti ir palaikyti savo mylimą krepšinio komandą už 6.99 euro / mėn. Na, o jei norite mokėti mažiau, tuomet jums puikiai pasitarnaus livebasketball.tv narystė, nes čia ji kainuoja tik 4.99 euro / mėn. Neatitikus jūsų poreikių šiems dviems transliuotojams, siūlome tuomet rinktis TVPlay. Taip pat galite rinktis ir „LRT“ kanalą. Tačiau įspėjame, kad jame galite išvysti tik „Žalgirio“ komandos kovas, bet gera naujiena ta, jog tai darysite nemokamai.

Na, o jeigu jūs norite ir stebėti krepšinis gyvai online ir atlikti statymus, tuomet pats geriausias būdas tai daryti yra lažybų svetainėse. Atsidarykite sąskaitą Unibet lažybų platformoje ir stebėkite „Žalgirio“ varžybas. Unibet – pramogų oazė, kuri siūlo ne tik krepšinio transliacijas ir statymus, bet ir siūlo kazino žaidimus bei internetinį pokerį. 

Na ir pasirinkimų galybė – tarsi iš gausybės rago būtų pabirę! Neabejotina, kad krepšinis tiesiogiai šiandien dažnai atstoja galimybės neturintiems stebėti varžybas arenose gyvai. Tokiais atvejais mums padeda mūsų išmanieji įrenginiai ir įvairiausios platformos, kuriose galima stebėti krepšinio kovas. Linkime pasirinkti tą, kuri bus arčiausiai jūsų širdies ir smagiai praleisti laiką su savo mylima krepšinio komanda!

Žaidėjas varo kamuolį - krepšinis tiesiogiai internetu šiandien